Kına Malzemeleri

Kına gecesine özel hazırlanan kına malzemeleri yaratıcılığın bir örneği olarak sınırsız seçenekler sunmaktadır. Kına paketleri, kına taçları, eldivenler kına malzemelerinin başında yer alır. Mekanın belirli bir bölümünde hazırlatacağınız özel kına malzemeleri gelen misafirlerinize günün anlam ve önemini her zaman hatırlaması açısından hediye edilebilmektedir. Ayrıca düğün sırasında düğün konseptine uygun olarak da hazırlanan ve kına yakılacağı esnada veya kına eğlencesi sırasında kına malzemeleri olarak tasarlanan özel aksesuarlar gelin arkadaşları tarafından kına gecesi sırasında da kullanılabilmektedir.

kına tepsisi

Misafirleriniz için hazırlatacağınız kına malzemeleri arasında süslü paketlerde kuruyemişler, süslü kına taçları veya ojeler, kına bileklikleri, dekoratif mini objeler, tef veya hediyelik kına paketleri, özel tasarlanmış mini ayna veya minyatür yastıklar, süslenmiş küçük biblolar, duvar ve dolap süsleri gibi pek çok ürün kına mekanlarında sunulabilmektedir.

hediyelik kına

Küçük ayrıntılarda kına malzemeleri ile misafirlerinize verdiğiniz önemi de vurgulamış olacaksınız. Davetinize özel olarak icabet eden misafirlerinizin her anınızda yanınızda olduğu ve eğlendiği gecede alacağı küçük bir hediye anları unutulmaz kılacaktır. Yaratıcı fikirlerin çok daha ön planda olduğu kına malzemelerinde tasarım harikası düşüncelere göre zengin çeşit kına malzemeleri tercih edilebilmektedir. Estetik ve görsel şölen sunabilecek küçük detaylar kına malzemeleri ile tamamlanacak. Gecenize katılan arkadaşlarınız ve misafirlerinizin sizin için ne kadar özel olduğunu ve mutluluğunuzu onlarla paylaştığınızı kına malzemeleriyle hazırlanan özel hediyelerle gösterebileceksiniz.